اهدای جایزه پندار به طرح برگزیده جشنواره شیخ‌بهایی

اهدای جایزه پندار به طرح برگزیده جشنواره شیخ‌بهایی

شرکت پندار کوشک ایمن با اهدای جایزه"پندار" به یکی از طرح‌های حاضر در جشنواره شیخ‌بهایی سنت هر ساله خود را در حمایت مالی از نوآوران حوزه فن‌آوری اطلاعات تکرار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پندارکوشک ایمن، سيزدهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي با هدف توسعه فرهنگ نوآوري و فن‌آفريني، هفتم و هشتم ارديبهشت‌ماه در اصفهان برگزار شد و شرکت پندار کوشک در ادامه سنت سال‌های گذشته امسال هم حمایت مالی خود را به کی از طرح‌های برگزیده با عنوان "سامانه و متودولوژی برای هوشمندسازی و یکپارچه سازی کنترل و مدیریت کیفیت صنعتی" اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، این طرح که از سوی شیدا خزایی ارائه شده بود از سوی جشنواره به عنوان یکی از طرح‌های برگزیده انتخاب شد و جایزه پندار توسط توسط شاهین نوروزی ریاست هیات مدیره پندار به ارائه‌دهنده آن تقدیم شد.

برگزيدگان به مدت سه دقيقه طرح خود را ارائه و دو دقيقه هم به سوالات داوران و كارشناسان جشنواره پاسخ دادند. در ادامه سرمايه‌گذاران حاضر در جشنواره به مذاكره با صاحبان طرح‌ها پرداختند و همچنين گروهي از سرمايه‌گذاران در فضاي اختصاصي خود موسوم به نشا (نقطه شروع ارتباط) مذاكرات خود را انجام دادند. بخش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و فن‌آفريني با هدف پاسخ به نياز جامعه كارآفرينان و سرمايه‌گذاران، شناسايي و ارزش‌گذاري فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و انتخاب بهترين‌ها از جشنواره دوازدهم طراحي و اجرا شد كه در اين بخش بهترين فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و فن‌آفريني شناسايي، ارزيابي و رتبه‌بندي مي‌شوند.

گفتنی است از سال گذشته با توجه به لزوم حمايت از طرح‌هاي كارآفرينان و اجرايي به همت انجمن حاميان فرهنگ قرض‌الحسنه و كارآفريني اجتماعي شدن طرح‌هاي آن‌ها، ورود خيرين به عرصه حمايت از كارآفرينان آغاز شده‌است.