نشست تخصصی با موضوع انتقال تجربه مشاركت‌هاي بين‌المللي

نشست تخصصی با موضوع انتقال تجربه مشاركت‌هاي بين‌المللي

 

نشست تخصصی با موضوع انتقال تجربه مشاركت‌هاي بين‌المللي

نشست تخصصی نشست انتقال تجربه مشاركت‌هاي بين‌المللي در حاشیه جشنواره شیخ بهایی در اصفهان برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پندار کوشک ایمن، امسال در حاشیه جشنواره شیخ بهایی نشست‌هایی تخصصی با موضوعات مرتبط با جشنواره برگزار شد. یکی از این نشست ‌ها که با مدیریت محمد محمدجواهری مدیرعامل شرکت پندار کوشک ایمن برگزار شد به بررسی موضوع انتقال تجربه مشاركت‌هاي بين‌المللي پرداخت.

بنا بر این گزارش در این پنل علاوه بر محمدجواهری که توسعه كسب و كاراز طريق معرفي و تجاري سازي هفت محصول نوآورانه در شركت PKI  را در کارنامه خود دارد، جواد جاسبي استاد دانشگاه كسب و كار پورتو، محقق ارشد در مجموعه uninova ، دانشكده علوم و فناوري دانشگاه نوا ليسبون پرتغال، قائم مقام و عضو هيات مديره انجمن شبكه راهبران پروژه هاي اروپايي (EPL) همچنین حامد علوي مدرس دانشگاه صنعتي تالين- استوني، مديرعامل و عضو هيات مديره مركز تجارت ايران- نروژ و كارشناس تجارت بين‌المللي حضور داشتند.

معاون پژوهشي و فناوري وزير علوم درباره برگزاری این نشست‌ها تاكيد كرد: تلاش شده تا در اين جشنواره نوآوري‌ها و حركت‌هاي جديدي با رويكرد فرهنگ‌سازي انجام شود و در كنار آن سعي شده تا عملياتي كردن طرح‌هاي نو به عنوان يك اتفاق رقم بخورد و در حال حاضر شركت‌هاي بزرگ در حال گفتگو هستند و بحث از طرح موضوع عبور كرده است.

وي نشست‌هاي انتقال تجربه را از ديگر رويدادهاي جشنواره سيزدهم شيخ بهايي نام برد و اضافه كرد: در اين نشست‌ها تجربيات كارآفرينان و فن‌آفرينان در سه گروه ارائه مي‌شود. علاوه بر آن در اين دوره از جشنواره اقدام به معرفي ابزارها و مدل‌هاي نوين توسعه كارآفريني خواهد شد.