اهدای جایزه پندار به طرح برگزیده چهاردهمین جشنواره شیخ‌بهایی

اهدای جایزه پندار به طرح برگزیده چهاردهمین جشنواره شیخ‌بهایی

شرکت پندار کوشک ایمن با اهدای جایزه"پندار" به یکی از طرح‌های حاضر در جشنواره شیخ‌بهایی سنت هر ساله خود را در حمایت مالی از نوآوران حوزه فن‌آوری اطلاعات تکرار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت پندارکوشک ایمن، چهاردهمين جشنواره ملي فن‌آفريني شيخ بهايي با هدف توسعه فرهنگ نوآوري و فن‌آفريني، ششم و هفتم دی ماه در اصفهان برگزار شد و شرکت پندار کوشک در ادامه سنت سال‌های گذشته امسال هم حمایت مالی خود را به یکی از طرح‌های برگزیده با عنوان "اولین پارک ریاضی ایران" اختصاص داد.

بنا بر این گزارش، این طرح که از سوی خانم فرخ لقا حشمتی ارائه شده بود از سوی جشنواره به عنوان یکی از طرح‌های برگزیده انتخاب شد و جایزه پندار توسط توسط شاهین نوروزی ریاست هیات مدیره پندار به ارائه‌دهنده آن تقدیم شد.

برگزيدگان به مدت سه دقيقه طرح خود را ارائه و دو دقيقه هم به سوالات داوران و كارشناسان جشنواره پاسخ دادند. در ادامه سرمايه‌گذاران حاضر در جشنواره به مذاكره با صاحبان طرح‌ها پرداختند و همچنين گروهي از سرمايه‌گذاران در فضاي اختصاصي خود موسوم به نشا (نقطه شروع ارتباط) مذاكرات خود را انجام دادند. بخش فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و فن‌آفريني با هدف پاسخ به نياز جامعه كارآفرينان و سرمايه‌گذاران، شناسايي و ارزش‌گذاري فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و انتخاب بهترين‌ها از جشنواره سیزدهم طراحي و اجرا شد كه در اين بخش بهترين فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري و فن‌آفريني شناسايي، ارزيابي و رتبه‌بندي مي‌شوند.