پیام مدیریت در مورد فعالیت شرکت در دوران بحران کرونا

پیام مدیریت در مورد فعالیت شرکت در دوران بحران کرونا

به نام خدا

با سلام و احترام،

امروز در حالی برای شما می­نویسیم، که قلب و افکار ما همراه با تمامی کسانی می­باشد که تحت  تأثیر ویروس کرونا قرار گرفته اند. همچنین برای تمام کسانی که برای پاسداری از جامعه ما و بهبود مبتلایان کمک می­کنند و جان خود را برای این موضوع گذاشته اند.

هدف ما در پندار کوشک ایمن این است که ضمن حفاظت از کلیه کارمندان و سهامداران، و مبارزه با گسترش ویروس، همچون گذشته بدون وقفه در ارائه خدمت به مشتریان خود در سراسر ایران کوشا باشیم.از زمان شیوع ویروس کرونا ، پندار کوشک ایمن از نزدیک در حال پیگیری وضعیت و ارتباط با مقامات ذی­ربط بوده تا مطابق با تغییرات شرایط در هر یک از استان­های کشور، برنامه های اجرایی پروژه های مشتریان را به بهترین شکل ممکن با شرایط حاکم سازگار نماید، تا بتواند با سربلندی از این شرایط پیچیده برون آید.

در کسب و کار حوزه اعتماد دیجتال و استنادپذیری اسناد و عملیات الکترونیک, شرکت پندار کوشک ایمن به طور مداوم در حال تحلیل تاثیر شیوع و  زنجیره انتقال  کرونا بر روال فرایندهای تجاری همچون تحویل محصولات و خدمات به مشتریان، اجرای روان و پویای فرایندهای تولیدی و مهندسی و همچنین ابتیاع کالاها و خدمات از تأمین کنندگان خود می­باشد. لذا با در نظر گرفتن شرایط اضطرار و فوق العاده ناشی از شیوع ویروس کرونا  و تهدیدهای پس از آن،  با افزایش ظرفیت دسترسی ایمن به منابع شبکه­ای شرکت، سیاست دور کاری برای کارکنان اتخاذ گردیده است تا اعضای خانواده پندار نیز در شکست این ویروس سهیم باشند. لازم به ذکر است که پیش از این برای اطمینان از سلامت و تندرستی نیروهای شرکت اعم از مقیم, غیر مقیم و سایر ذینفعان، رویه­های ایمنی و اقدامات بهداشتی در تمامی سایت­های کاری و مرتبط و در مناطق در معرض خطر ویروس، پیاده سازی شده است و این اقدامات امنیتی مطابق با تغییرات وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور درحال بروزرسانی و تقویت می­باشند.

نگرانی­های فنی و نیازمندی­های پشتیبانی هر یک از مشتریان برای ما کاملا قابل درک است و از این رو برای آسودگی خاطر مشتریان، تیم مدیریتی هر پروژه؛ برای پاسخگویی و رفع هرگونه دغدغه و نگرانی در تماس مداوم با نماینده کارفرما در پروژه ها باقی خواهند ماند.ما همگی در این وضعیت شریک هستیم و در کنار یکدیگر باقی خواهیم ماند. تا زمانی که این ایام چالش برانگیز سپری نشود، می­بایست همه تلاش کنیم تا با پیروی از دستورالعمل های اعلامی، از کارمندان، خانواده ها و همچنین جامعه خود محافظت کنیم.

با آرزوی سلامتی و بهروزی برای کلیه ایرانیان، از اعتماد شما مشتریان گرامی به شرکت پندار کوشک ایمن سپاسگزاریم.

شاهین نوروزی – مدیر عامل