مدیرعامل پندار کوشک ایمن در همایش آشنایی با امضای الکترونیکی مبتنی بر کلید عمومی و خصوصی

مدیرعامل پندار کوشک ایمن در همایش آشنایی با امضای الکترونیکی مبتنی بر کلید عمومی و خصوصی

دانش کلید عمومی در کشور بومی شده است

مدیرعامل شرکت پندار کوشک ایمن در همایش آشنایی با امضای الکترونیکی مبتنی بر کلید عمومی و خصوصی، تازه‌ترین دستاوردها و نوآوری‌های این شرکت را تشریح کرد.
به گزارش روابط عمومی پندار کوشک ایمن، همایش آشنایی با امضای الکترونیکی با حضور نمایندگان دستگاه های اجرایی و همچنین بخش خصوصی فعال در حوزه امضای الکترونیکی، در روز دوشنبه پانزدهم آذرماه در مرکز توسعه تجارت الکترونیکی  برگزار شد.
این همایش به منظور آشنایی دستگاه‌های اجرایی با مفاهیم و موضوعات حوزه امضای الکترونیکی و تسریع در اجرای مصوبات ابلاغیه معاون اول رئیس جمهور، با حضور نمایندگان دستگاه‌های اجرایی نظیر سازمان غذا و دارو، بیمه مرکزی، گمرک، سازمان امور مالیاتی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان راهداری و نیروی انتظامی و همچنین بخش خصوصی فعال در حوزه امضای الکترونیکی برگزار شده بود.
شاهین نوروزی، مدیرعامل شرکت پندار کوشک ایمن که به عنوان یکی از شرکت‌های شناخته شده و پیشرو در حوزه کلید عمومی و خصوصی در کشور فعال است در این همایش بعد از بیان مفاهیم اعتماد دیجیتال و ضرورت توجه ویژه به آن در خدمات الکترونیکی گفت: ارتقای سطح امنیت اطلاعات در حوزه فناوری کشور همزمان با تأکید بر بومی سازی دانش در حوزه نرم افزار و سخت افزارهای امنیتی همواره از اهداف ما طی سال‌های فعالیت بوده است. 
وی ادامه‌ داد: تمرکز اصلی فعالیت های شرکت پندار کوشک ایمن به صورت تخصصی در حوزه زیرساخت کلید عمومی بوده و خوشبختانه موفق شده‌ایم با انجام پروژه های بزرگ ملی جدیت و توانمندی نخبگان ایرانی را در این حوزه به اثبات برسانیم. 
نوروزی با بیان اینکه پندار کوشک ایمن توانسته در تمامی زمینه های فنی و دانشی محصولات بومی تولید کند، گفت: ما موفق شدیم با استفاده از توانایی متخصصان داخلی تمامی محصولات این حوزه را که شامل گواهینامه الکترونیکی، امضای دیجیتال، رمزنگاری، امنیت داده، کارت هوشمند، توکن و سخت افزارهای امنیتی است، طراحی و پیاده‌سازی کنیم و مفتخریم محصولات ما تاییدیه‌های لازم را از آزمایشگاه های معتبر، کسب کرده است.